Streetview Pernisser Molenweg 57 Pernis Rotterdam

Pernisser Molenweg 57, 3195 GG Pernis Rotterdam

53 m² Bouwjaar 1870

Pernisser Molenweg 57 is een woonhuis in Pernis Rotterdam, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en een perceel van 105 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1870
Woonoppervlakte
53 m²
Perceeloppervlakte
105 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Pernisser Molenweg 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Pernis Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Pernis Rotterdam

4940 Inwoners
2260 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2270 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Pernis
73% Koopwoningen
3.127 Inwoners per km²

Locatie van Pernisser Molenweg 57

Vergelijkbare woningen in Pernis Rotterdam

Veelgestelde vragen over Pernisser Molenweg 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Pernisser Molenweg 57?

De gemiddelde woningwaarde in Pernis is €272.000. Dat komt neer op circa €5.132 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pernisser Molenweg 57 zich tot de wijk Pernis?

Pernisser Molenweg 57 is een woonhuis van 53 m² in de wijk Pernis. De buurt telt 2.270 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pernisser Molenweg 57?

Pernisser Molenweg 57 is een woonhuis in Pernis, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pernisser Molenweg 57 vergeleken met de buurt?

Pernisser Molenweg 57 heeft 53 m² woonoppervlakte. Het perceel is 105 m². In Pernis ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Pernis?

De wijk Pernis in Pernis Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pernis?

Vanuit Pernisser Molenweg 57 in Pernis bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Pernis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pernisser Molenweg 57: ziekenhuis op 9.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Pernis?

Recreatie nabij Pernis: restaurant (0.5 km), cafe (5.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Pernisser Molenweg 57?