Tussenwoning Pernisser Molenweg 66 Pernis Rotterdam

Pernisser Molenweg 66, 3195 GH Pernis Rotterdam

58 m² Bouwjaar 1890 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Pernisser Molenweg 66 is een tussenwoning in Pernis Rotterdam, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m², een perceel van 40 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
58 m²
Perceeloppervlakte
40 m²
Inhoud
195 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Pernisser Molenweg 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pernisser Molenweg 66

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Pernis Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Pernis Rotterdam

4940 Inwoners
2260 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2270 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Pernis
73% Koopwoningen
3.127 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pernisser Molenweg 66

Vergelijkbare woningen in Pernis Rotterdam

Veelgestelde vragen over Pernisser Molenweg 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Pernisser Molenweg 66?

De prijsindicatie voor Pernisser Molenweg 66 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Pernis is €272.000. Dat komt neer op circa €4.690 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pernisser Molenweg 66 zich tot de wijk Pernis?

Pernisser Molenweg 66 is een tussenwoning van 58 m² in de wijk Pernis. De buurt telt 2.270 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pernisser Molenweg 66?

Pernisser Molenweg 66 is een tussenwoning in Pernis, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pernisser Molenweg 66 vergeleken met de buurt?

Pernisser Molenweg 66 heeft 58 m² woonoppervlakte en 195 m³ inhoud. Het perceel is 40 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Pernis ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pernisser Molenweg 66 en wat betekent dat?

Pernisser Molenweg 66 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pernisser Molenweg 66?

Pernisser Molenweg 66 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Pernis?

De wijk Pernis in Pernis Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pernis?

Vanuit Pernisser Molenweg 66 in Pernis bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.