Streetview Groenedijk 51 Ovezande

Groenedijk 51, 4441 SK Ovezande

237 m² Bouwjaar 1910 Label A

Groenedijk 51 is een woonhuis in Ovezande, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 1000 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
1000 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Groenedijk 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenedijk 51

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
121.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.4%
CO₂-emissie
28.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ovezande

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

12.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.1 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Ovezande

300 Inwoners
120 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
127 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Ovezande
94% Koopwoningen
34 Inwoners per km²

Locatie van Groenedijk 51

Vergelijkbare woningen in Ovezande

Veelgestelde vragen over Groenedijk 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenedijk 51?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Ovezande is €397.000. Dat komt neer op circa €1.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenedijk 51 zich tot de wijk Buitengebied Ovezande?

Groenedijk 51 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Buitengebied Ovezande. De buurt telt 127 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 34 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenedijk 51?

Groenedijk 51 is een woonhuis in Buitengebied Ovezande, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groenedijk 51 vergeleken met de buurt?

Groenedijk 51 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1000 m². In Buitengebied Ovezande ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenedijk 51 en wat betekent dat?

Groenedijk 51 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.88 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Ovezande?

De wijk Buitengebied Ovezande in Ovezande (Zeeland) kenmerkt zich door 300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Ovezande?

Vanuit Groenedijk 51 in Buitengebied Ovezande bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 12.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Ovezande?