Vrijstaande woning Ovezandseweg 15 Ovezande

Ovezandseweg 15, 4441 SE Ovezande

282 m² Bouwjaar 1917 6 kamers 6 slaapkamers Label A

Ovezandseweg 15 is een vrijstaande woning in Ovezande, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m², een perceel van 4950 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
282 m²
Perceeloppervlakte
4950 m²
Inhoud
1326 m³
Kamers
6
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€950.000 tot €1.050.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, outside_built_up_area, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Ovezandseweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ovezandseweg 15

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
212.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
58.8%
CO₂-emissie
32.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ovezande

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

12.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.1 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Ovezande

300 Inwoners
120 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
127 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Ovezande
94% Koopwoningen
34 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ovezandseweg 15

Vergelijkbare woningen in Ovezande

Veelgestelde vragen over Ovezandseweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Ovezandseweg 15?

De prijsindicatie voor Ovezandseweg 15 ligt rond €950.000 tot €1.050.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Ovezande is €397.000. Dat komt neer op circa €1.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ovezandseweg 15 zich tot de wijk Buitengebied Ovezande?

Ovezandseweg 15 is een vrijstaande woning van 282 m² in de wijk Buitengebied Ovezande. De buurt telt 127 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 34 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ovezandseweg 15?

Ovezandseweg 15 is een vrijstaande woning in Buitengebied Ovezande, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ovezandseweg 15 vergeleken met de buurt?

Ovezandseweg 15 heeft 282 m² woonoppervlakte en 1326 m³ inhoud. Het perceel is 4950 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Buitengebied Ovezande ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ovezandseweg 15 en wat betekent dat?

Ovezandseweg 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 32.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ovezandseweg 15?

Ovezandseweg 15 heeft 6 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Ovezande?

De wijk Buitengebied Ovezande in Ovezande (Zeeland) kenmerkt zich door 300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Ovezande?