Streetview Vanderbijlparkstraat 19 Oudelande

Vanderbijlparkstraat 19, 4436 AC Oudelande

103 m² Bouwjaar 1956 Label C

Vanderbijlparkstraat 19 is een woonhuis in Oudelande, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en een perceel van 256 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
256 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Vanderbijlparkstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vanderbijlparkstraat 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.76
CO₂-emissie
4048.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oudelande

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

12.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.8 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

13.1 km

Buurtinformatie in Oudelande

490 Inwoners
220 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
230 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Kern Oudelande
85% Koopwoningen
1.723 Inwoners per km²

Locatie van Vanderbijlparkstraat 19

Vergelijkbare woningen in Oudelande

Veelgestelde vragen over Vanderbijlparkstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Vanderbijlparkstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Oudelande is €271.000. Dat komt neer op circa €2.631 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vanderbijlparkstraat 19 zich tot de wijk Kern Oudelande?

Vanderbijlparkstraat 19 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Kern Oudelande. De buurt telt 230 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.723 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vanderbijlparkstraat 19?

Vanderbijlparkstraat 19 is een woonhuis in Kern Oudelande, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vanderbijlparkstraat 19 vergeleken met de buurt?

Vanderbijlparkstraat 19 heeft 103 m² woonoppervlakte. Het perceel is 256 m². In Kern Oudelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vanderbijlparkstraat 19 en wat betekent dat?

Vanderbijlparkstraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-08-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4048.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kern Oudelande?

De wijk Kern Oudelande in Oudelande (Zeeland) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Oudelande?

Vanuit Vanderbijlparkstraat 19 in Kern Oudelande bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 12.5 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Oudelande?