2-onder-1-kapwoning Lindestraat 38 Oudelande

Lindestraat 38, 4436 AJ Oudelande

86 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Lindestraat 38 is een 2-onder-1-kapwoning in Oudelande, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
311 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Lindestraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindestraat 38

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en voorzetramen

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oudelande

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

12.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.8 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

13.1 km

Buurtinformatie in Oudelande

490 Inwoners
220 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
230 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Kern Oudelande
85% Koopwoningen
1.723 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lindestraat 38

Vergelijkbare woningen in Oudelande

Veelgestelde vragen over Lindestraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindestraat 38?

De prijsindicatie voor Lindestraat 38 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Oudelande is €271.000. Dat komt neer op circa €3.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindestraat 38 zich tot de wijk Kern Oudelande?

Lindestraat 38 is een 2-onder-1-kapwoning van 86 m² in de wijk Kern Oudelande. De buurt telt 230 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.723 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindestraat 38?

Lindestraat 38 is een 2-onder-1-kapwoning in Kern Oudelande, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lindestraat 38 vergeleken met de buurt?

Lindestraat 38 heeft 86 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kern Oudelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lindestraat 38 en wat betekent dat?

Lindestraat 38 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Lindestraat 38?

Lindestraat 38 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kern Oudelande?

De wijk Kern Oudelande in Oudelande (Zeeland) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Oudelande?

Vanuit Lindestraat 38 in Kern Oudelande bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 12.5 km, snelwegoprit op 4.4 km.