Eengezinswoning, hoekwoning Fonteinstraat 33 Oldenzaal

Fonteinstraat 33, 7573 CG Oldenzaal

98 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Fonteinstraat 33 is een eengezinswoning, hoekwoning in Oldenzaal, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 313 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
313 m²
Inhoud
299 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€140.000 tot €165.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Fonteinstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fonteinstraat 33

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
189.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
270.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

1835 Inwoners
770 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Haerbroek-Scholtenhoek
77% Koopwoningen
1.641 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fonteinstraat 33

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Fonteinstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Fonteinstraat 33?

De prijsindicatie voor Fonteinstraat 33 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Haerbroek-Scholtenhoek is €477.000. Dat komt neer op circa €4.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fonteinstraat 33 zich tot de wijk Haerbroek-Scholtenhoek?

Fonteinstraat 33 is een eengezinswoning, hoekwoning van 98 m² in de wijk Haerbroek-Scholtenhoek. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fonteinstraat 33?

Fonteinstraat 33 is een eengezinswoning, hoekwoning in Haerbroek-Scholtenhoek, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Fonteinstraat 33 vergeleken met de buurt?

Fonteinstraat 33 heeft 98 m² woonoppervlakte en 299 m³ inhoud. Het perceel is 313 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Haerbroek-Scholtenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fonteinstraat 33 en wat betekent dat?

Fonteinstraat 33 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fonteinstraat 33?

Fonteinstraat 33 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Haerbroek-Scholtenhoek?

De wijk Haerbroek-Scholtenhoek in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haerbroek-Scholtenhoek?