Streetview Fonteinstraat 16 Oldenzaal

Fonteinstraat 16, 7573 CH Oldenzaal

99 m² Bouwjaar 1960 7 kamers 3 slaapkamers Label E

Fonteinstraat 16 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 205 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
205 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Fonteinstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fonteinstraat 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
229.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
317.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

1835 Inwoners
770 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Haerbroek-Scholtenhoek
77% Koopwoningen
1.641 Inwoners per km²

Locatie van Fonteinstraat 16

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Fonteinstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Fonteinstraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Haerbroek-Scholtenhoek is €477.000. Dat komt neer op circa €4.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fonteinstraat 16 zich tot de wijk Haerbroek-Scholtenhoek?

Fonteinstraat 16 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Haerbroek-Scholtenhoek. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fonteinstraat 16?

Fonteinstraat 16 is een woonhuis in Haerbroek-Scholtenhoek, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Fonteinstraat 16 vergeleken met de buurt?

Fonteinstraat 16 heeft 99 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Haerbroek-Scholtenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fonteinstraat 16 en wat betekent dat?

Fonteinstraat 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-09-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fonteinstraat 16?

Fonteinstraat 16 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haerbroek-Scholtenhoek?

De wijk Haerbroek-Scholtenhoek in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haerbroek-Scholtenhoek?

Vanuit Fonteinstraat 16 in Haerbroek-Scholtenhoek bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.