Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 487 m²
- Inhoud
- 962 m³
- Kamers
- 13
Emmastraat 66 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 487 m² en 13 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Emmastraat 66
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11.2 kmDe prijsindicatie voor Emmastraat 66 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Inslag-De Kleies is €310.000. Dat komt neer op circa €1.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEmmastraat 66 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Het Inslag-De Kleies. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.558 inwoners per km².
Emmastraat 66 is een woonhuis in Het Inslag-De Kleies, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Emmastraat 66 heeft 300 m² woonoppervlakte en 962 m³ inhoud. Het perceel is 487 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Het Inslag-De Kleies ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Emmastraat 66 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Emmastraat 66 heeft 13 kamers.
De wijk Het Inslag-De Kleies in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 2.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Emmastraat 66 in Het Inslag-De Kleies bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Emmastraat 66: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.