Streetview Mgr Frenkenstraat 39 Nuenen

Mgr Frenkenstraat 39, 5674 RV Nuenen

179 m² Bouwjaar 1971 6 kamers Label F

Mgr Frenkenstraat 39 is een woonhuis in Nuenen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 461 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
461 m²
Inhoud
695 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Mgr Frenkenstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mgr Frenkenstraat 39

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nuenen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Nuenen

1895 Inwoners
785 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Gerwen
85% Koopwoningen
593 Inwoners per km²

Locatie van Mgr Frenkenstraat 39

Vergelijkbare woningen in Nuenen

Veelgestelde vragen over Mgr Frenkenstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Mgr Frenkenstraat 39?

De prijsindicatie voor Mgr Frenkenstraat 39 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerwen is €509.000. Dat komt neer op circa €2.844 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mgr Frenkenstraat 39 zich tot de wijk Gerwen?

Mgr Frenkenstraat 39 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Gerwen. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 593 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mgr Frenkenstraat 39?

Mgr Frenkenstraat 39 is een woonhuis in Gerwen, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mgr Frenkenstraat 39 vergeleken met de buurt?

Mgr Frenkenstraat 39 heeft 179 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Het perceel is 461 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Gerwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mgr Frenkenstraat 39 en wat betekent dat?

Mgr Frenkenstraat 39 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-09-26. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mgr Frenkenstraat 39?

Mgr Frenkenstraat 39 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Gerwen?

De wijk Gerwen in Nuenen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerwen?

Vanuit Mgr Frenkenstraat 39 in Gerwen bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.