Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Mgr Frenkenstraat 26 Nuenen

Mgr Frenkenstraat 26, 5674 RW Nuenen

148 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Mgr Frenkenstraat 26 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Nuenen, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 357 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
357 m²
Inhoud
634 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mgr Frenkenstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mgr Frenkenstraat 26

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
121.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (171.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nuenen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Nuenen

1895 Inwoners
785 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Gerwen
85% Koopwoningen
593 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mgr Frenkenstraat 26

Vergelijkbare woningen in Nuenen

Veelgestelde vragen over Mgr Frenkenstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Mgr Frenkenstraat 26?

De prijsindicatie voor Mgr Frenkenstraat 26 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerwen is €509.000. Dat komt neer op circa €3.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mgr Frenkenstraat 26 zich tot de wijk Gerwen?

Mgr Frenkenstraat 26 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 148 m² in de wijk Gerwen. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 593 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mgr Frenkenstraat 26?

Mgr Frenkenstraat 26 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Gerwen, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mgr Frenkenstraat 26 vergeleken met de buurt?

Mgr Frenkenstraat 26 heeft 148 m² woonoppervlakte en 634 m³ inhoud. Het perceel is 357 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Gerwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mgr Frenkenstraat 26 en wat betekent dat?

Mgr Frenkenstraat 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mgr Frenkenstraat 26?

Mgr Frenkenstraat 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 171 m².

Hoe is de woningmarkt in Gerwen?

De wijk Gerwen in Nuenen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerwen?

Vanuit Mgr Frenkenstraat 26 in Gerwen bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.