Streetview Lieshoutseweg 43 Nuenen

Lieshoutseweg 43, 5674 RK Nuenen

156 m² Bouwjaar 1983 Label C

Lieshoutseweg 43 is een woonhuis in Nuenen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 2445 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €622.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
2445 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lieshoutseweg 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lieshoutseweg 43

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nuenen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Nuenen

340 Inwoners
130 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
113 Woningvoorraad
€622.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Gerwen
85% Koopwoningen
49 Inwoners per km²

Locatie van Lieshoutseweg 43

Vergelijkbare woningen in Nuenen

Veelgestelde vragen over Lieshoutseweg 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Lieshoutseweg 43?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Gerwen is €622.000. Dat komt neer op circa €3.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lieshoutseweg 43 zich tot de wijk Verspreide huizen Gerwen?

Lieshoutseweg 43 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Verspreide huizen Gerwen. De buurt telt 113 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 49 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lieshoutseweg 43?

Lieshoutseweg 43 is een woonhuis in Verspreide huizen Gerwen, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lieshoutseweg 43 vergeleken met de buurt?

Lieshoutseweg 43 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2445 m². In Verspreide huizen Gerwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €622.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lieshoutseweg 43 en wat betekent dat?

Lieshoutseweg 43 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Gerwen?

De wijk Verspreide huizen Gerwen in Nuenen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €622.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Gerwen?

Vanuit Lieshoutseweg 43 in Verspreide huizen Gerwen bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.