Streetview Reigerlaan 38 Noordwijkerhout

Reigerlaan 38, 2211 LH Noordwijkerhout

149 m² Bouwjaar 1973 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Reigerlaan 38 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 160 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
622 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Reigerlaan 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reigerlaan 38

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1235 Inwoners
540 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
537 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Victor Noord
65% Koopwoningen
6.389 Inwoners per km²

Locatie van Reigerlaan 38

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Reigerlaan 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Reigerlaan 38?

De gemiddelde woningwaarde in Victor Noord is €391.000. Dat komt neer op circa €2.624 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reigerlaan 38 zich tot de wijk Victor Noord?

Reigerlaan 38 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Victor Noord. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.389 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reigerlaan 38?

Reigerlaan 38 is een woonhuis in Victor Noord, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Reigerlaan 38 vergeleken met de buurt?

Reigerlaan 38 heeft 149 m² woonoppervlakte en 622 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Victor Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reigerlaan 38 en wat betekent dat?

Reigerlaan 38 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reigerlaan 38?

Reigerlaan 38 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Victor Noord?

De wijk Victor Noord in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Victor Noord?

Vanuit Reigerlaan 38 in Victor Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.