Hoekwoning Reigerlaan 44 Noordwijkerhout

Reigerlaan 44, 2211 LH Noordwijkerhout

150 m² Bouwjaar 1972 7 kamers 5 slaapkamers Label E

Reigerlaan 44 is een hoekwoning in Noordwijkerhout, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 159 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
472 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Reigerlaan 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reigerlaan 44

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1235 Inwoners
540 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
537 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Victor Noord
65% Koopwoningen
6.389 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reigerlaan 44

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Reigerlaan 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Reigerlaan 44?

De prijsindicatie voor Reigerlaan 44 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Victor Noord is €391.000. Dat komt neer op circa €2.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reigerlaan 44 zich tot de wijk Victor Noord?

Reigerlaan 44 is een hoekwoning van 150 m² in de wijk Victor Noord. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.389 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reigerlaan 44?

Reigerlaan 44 is een hoekwoning in Victor Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Reigerlaan 44 vergeleken met de buurt?

Reigerlaan 44 heeft 150 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Victor Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reigerlaan 44 en wat betekent dat?

Reigerlaan 44 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-10-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reigerlaan 44?

Reigerlaan 44 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Victor Noord?

De wijk Victor Noord in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Victor Noord?

Vanuit Reigerlaan 44 in Victor Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.