Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 199 m²
Kweeklust 52 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €837.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kweeklust 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
10.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Offem is €837.000. Dat komt neer op circa €4.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKweeklust 52 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Offem. De buurt telt 255 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.285 inwoners per km².
Kweeklust 52 is een woonhuis in Offem, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kweeklust 52 heeft 199 m² woonoppervlakte. In Offem ligt de gemiddelde woningwaarde op €837.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kweeklust 52 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-09-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.36 kg/jaar.
De wijk Offem in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €837.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Kweeklust 52 in Offem bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kweeklust 52: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Offem: restaurant (1 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Kweeklust 52 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Offem. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.