Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Kweeklust 25 Noordwijk

Kweeklust 25, 2203 ZB Noordwijk

188 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Kweeklust 25 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Noordwijk, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 275 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €837.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
768 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.125.000 tot €1.375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kweeklust 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kweeklust 25

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (105.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Noordwijk

740 Inwoners
260 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
255 Woningvoorraad
€837.000 Gem. woningwaarde Offem
97% Koopwoningen
1.285 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kweeklust 25

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Kweeklust 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Kweeklust 25?

De prijsindicatie voor Kweeklust 25 ligt rond €1.125.000 tot €1.375.000. De gemiddelde woningwaarde in Offem is €837.000. Dat komt neer op circa €4.452 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kweeklust 25 zich tot de wijk Offem?

Kweeklust 25 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 188 m² in de wijk Offem. De buurt telt 255 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kweeklust 25?

Kweeklust 25 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Offem, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kweeklust 25 vergeleken met de buurt?

Kweeklust 25 heeft 188 m² woonoppervlakte en 768 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Offem ligt de gemiddelde woningwaarde op €837.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kweeklust 25 en wat betekent dat?

Kweeklust 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-04-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kweeklust 25?

Kweeklust 25 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 105 m².

Hoe is de woningmarkt in Offem?

De wijk Offem in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €837.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Offem?

Vanuit Kweeklust 25 in Offem bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.