Tussenwoning Brouwerijstraat 27 Noordgouwe

Brouwerijstraat 27, 4317 AC Noordgouwe

73 m² Bouwjaar 1890 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Brouwerijstraat 27 is een tussenwoning in Noordgouwe, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 203 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€150.000 tot €175.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Brouwerijstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brouwerijstraat 27

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
259.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
355.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordgouwe

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5.2 km
Gezondheid

Huisarts

5.2 km
Vervoer

Treinstation

27 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

7.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Noordgouwe

335 Inwoners
165 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
168 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Noordgouwe
74% Koopwoningen
607 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brouwerijstraat 27

Vergelijkbare woningen in Noordgouwe

Veelgestelde vragen over Brouwerijstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Brouwerijstraat 27?

De prijsindicatie voor Brouwerijstraat 27 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordgouwe is €323.000. Dat komt neer op circa €4.425 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brouwerijstraat 27 zich tot de wijk Noordgouwe?

Brouwerijstraat 27 is een tussenwoning van 73 m² in de wijk Noordgouwe. De buurt telt 168 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brouwerijstraat 27?

Brouwerijstraat 27 is een tussenwoning in Noordgouwe, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brouwerijstraat 27 vergeleken met de buurt?

Brouwerijstraat 27 heeft 73 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Noordgouwe ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brouwerijstraat 27 en wat betekent dat?

Brouwerijstraat 27 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-07-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brouwerijstraat 27?

Brouwerijstraat 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Noordgouwe?

De wijk Noordgouwe in Noordgouwe (Zeeland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordgouwe?

Vanuit Brouwerijstraat 27 in Noordgouwe bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.2 km, treinstation op 27 km, snelwegoprit op 0.3 km.