Eengezinswoning, vrijstaande woning Zuidweg 34 Zonnemaire

Zuidweg 34, 4316 LB Zonnemaire

94 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Zuidweg 34 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zonnemaire, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 440 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
440 m²
Inhoud
307 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Zuidweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidweg 34

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.38 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (272.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zonnemaire

Onderwijs

Basisschool

3.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

29.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

9.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Zonnemaire

170 Inwoners
60 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
71 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zonnemaire
89% Koopwoningen
10 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuidweg 34

Vergelijkbare woningen in Zonnemaire

Veelgestelde vragen over Zuidweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidweg 34?

De prijsindicatie voor Zuidweg 34 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zonnemaire is €501.000. Dat komt neer op circa €5.330 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidweg 34 zich tot de wijk Verspreide huizen Zonnemaire?

Zuidweg 34 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 94 m² in de wijk Verspreide huizen Zonnemaire. De buurt telt 71 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidweg 34?

Zuidweg 34 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen Zonnemaire, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuidweg 34 vergeleken met de buurt?

Zuidweg 34 heeft 94 m² woonoppervlakte en 307 m³ inhoud. Het perceel is 440 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Verspreide huizen Zonnemaire ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidweg 34 en wat betekent dat?

Zuidweg 34 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidweg 34?

Zuidweg 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 272 m².

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zonnemaire?

De wijk Verspreide huizen Zonnemaire in Zonnemaire (Zeeland) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zonnemaire?