Streetview Dennenstraat 73 Nijmegen

Dennenstraat 73, 6543 JP Nijmegen

226 m² Bouwjaar 1970

Dennenstraat 73 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 394 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
394 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dennenstraat 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

7625 Inwoners
4075 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3695 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Neerbosch-Oost
31% Koopwoningen
5.071 Inwoners per km²

Locatie van Dennenstraat 73

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Dennenstraat 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Dennenstraat 73?

De gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Dat komt neer op circa €1.115 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dennenstraat 73 zich tot de wijk Neerbosch-Oost?

Dennenstraat 73 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Neerbosch-Oost. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dennenstraat 73?

Dennenstraat 73 is een woonhuis in Neerbosch-Oost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dennenstraat 73 vergeleken met de buurt?

Dennenstraat 73 heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 394 m². In Neerbosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Neerbosch-Oost?

De wijk Neerbosch-Oost in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 7.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Vanuit Dennenstraat 73 in Neerbosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dennenstraat 73: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Neerbosch-Oost?

Recreatie nabij Neerbosch-Oost: restaurant (1.3 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Dennenstraat 73?