Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 39 m²
Maasstraat 5 A is een woning in Nijmegen, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maasstraat 5 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Biezen is €347.000. Dat komt neer op circa €8.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaasstraat 5 A is een woning van 39 m² in de wijk Biezen. De buurt telt 4.900 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.804 inwoners per km².
Maasstraat 5 A is een woning in Biezen, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Maasstraat 5 A heeft 39 m² woonoppervlakte. In Biezen ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Biezen in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 9.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Maasstraat 5 A in Biezen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maasstraat 5 A: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Biezen: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Maasstraat 5 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Biezen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1931, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.