Streetview Bronsgeeststraat 11 Nijmegen

Bronsgeeststraat 11, 6541 ZJ Nijmegen

52 m² Bouwjaar 1904 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Bronsgeeststraat 11 is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
182 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bronsgeeststraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bronsgeeststraat 11

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
213.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
305.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Nijmegen

9220 Inwoners
5405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
4900 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Biezen
30% Koopwoningen
8.804 Inwoners per km²

Locatie van Bronsgeeststraat 11

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Bronsgeeststraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Bronsgeeststraat 11?

De prijsindicatie voor Bronsgeeststraat 11 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Biezen is €347.000. Dat komt neer op circa €6.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bronsgeeststraat 11 zich tot de wijk Biezen?

Bronsgeeststraat 11 is een appartement van 52 m² in de wijk Biezen. De buurt telt 4.900 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bronsgeeststraat 11?

Bronsgeeststraat 11 is een appartement in Biezen, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bronsgeeststraat 11 vergeleken met de buurt?

Bronsgeeststraat 11 heeft 52 m² woonoppervlakte en 182 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Biezen ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bronsgeeststraat 11 en wat betekent dat?

Bronsgeeststraat 11 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-01-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bronsgeeststraat 11?

Bronsgeeststraat 11 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Biezen?

De wijk Biezen in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 9.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biezen?

Vanuit Bronsgeeststraat 11 in Biezen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.