Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 161 m²
Bedrijfsweg 19 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bedrijfsweg 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Haven- en industrieterrein is €520.000. Dat komt neer op circa €3.230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBedrijfsweg 19 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Haven- en industrieterrein. De buurt telt 284 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 287 inwoners per km².
Bedrijfsweg 19 is een woonhuis in Haven- en industrieterrein, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bedrijfsweg 19 heeft 161 m² woonoppervlakte. In Haven- en industrieterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bedrijfsweg 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 8361.28 kg/jaar.
De wijk Haven- en industrieterrein in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Bedrijfsweg 19 in Haven- en industrieterrein bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bedrijfsweg 19: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.6 km.