Streetview Nijverheidsweg 40 Nijmegen

Nijverheidsweg 40, 6541 CM Nijmegen

246 m² Bouwjaar 1951

Nijverheidsweg 40 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m² en een perceel van 509 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
246 m²
Perceeloppervlakte
509 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nijverheidsweg 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Nijmegen

680 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
284 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Haven- en industrieterrein
63% Koopwoningen
287 Inwoners per km²

Locatie van Nijverheidsweg 40

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Nijverheidsweg 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Nijverheidsweg 40?

De gemiddelde woningwaarde in Haven- en industrieterrein is €520.000. Dat komt neer op circa €2.114 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nijverheidsweg 40 zich tot de wijk Haven- en industrieterrein?

Nijverheidsweg 40 is een woonhuis van 246 m² in de wijk Haven- en industrieterrein. De buurt telt 284 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nijverheidsweg 40?

Nijverheidsweg 40 is een woonhuis in Haven- en industrieterrein, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nijverheidsweg 40 vergeleken met de buurt?

Nijverheidsweg 40 heeft 246 m² woonoppervlakte. Het perceel is 509 m². In Haven- en industrieterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Haven- en industrieterrein?

De wijk Haven- en industrieterrein in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haven- en industrieterrein?

Vanuit Nijverheidsweg 40 in Haven- en industrieterrein bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Haven- en industrieterrein?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nijverheidsweg 40: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Haven- en industrieterrein?