Streetview Kajuit 79 Nijkerk

Kajuit 79, 3863 VW Nijkerk

153 m² Bouwjaar 2003 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Kajuit 79 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 327 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
327 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kajuit 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kajuit 79

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
108.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
35.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
79.9%
CO₂-emissie
7.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Nijkerk

1470 Inwoners
530 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
551 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde De Bogen
76% Koopwoningen
4.564 Inwoners per km²

Locatie van Kajuit 79

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Kajuit 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Kajuit 79?

De prijsindicatie voor Kajuit 79 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in De Bogen is €444.000. Dat komt neer op circa €2.902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kajuit 79 zich tot de wijk De Bogen?

Kajuit 79 is een woonhuis van 153 m² in de wijk De Bogen. De buurt telt 551 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.564 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kajuit 79?

Kajuit 79 is een woonhuis in De Bogen, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kajuit 79 vergeleken met de buurt?

Kajuit 79 heeft 153 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 327 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Bogen ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kajuit 79 en wat betekent dat?

Kajuit 79 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-05-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kajuit 79?

Kajuit 79 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Bogen?

De wijk De Bogen in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Bogen?

Vanuit Kajuit 79 in De Bogen bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.