Streetview Kotter 26 Nijkerk

Kotter 26, 3863 ES Nijkerk

178 m² Bouwjaar 2000 Label A

Kotter 26 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 237 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
237 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kotter 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kotter 26

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
112.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.4%
CO₂-emissie
20.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Nijkerk

1710 Inwoners
660 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
655 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Groot Corlaer
83% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Locatie van Kotter 26

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Kotter 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Kotter 26?

De gemiddelde woningwaarde in Groot Corlaer is €457.000. Dat komt neer op circa €2.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kotter 26 zich tot de wijk Groot Corlaer?

Kotter 26 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Groot Corlaer. De buurt telt 655 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kotter 26?

Kotter 26 is een woonhuis in Groot Corlaer, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kotter 26 vergeleken met de buurt?

Kotter 26 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 237 m². In Groot Corlaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kotter 26 en wat betekent dat?

Kotter 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.03 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Groot Corlaer?

De wijk Groot Corlaer in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groot Corlaer?

Vanuit Kotter 26 in Groot Corlaer bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Groot Corlaer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kotter 26: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.2 km.