Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1947
- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 780 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 7
Akkerweg 22 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 780 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Akkerweg 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
4.5 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
14.9 kmDe prijsindicatie voor Akkerweg 22 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Appel/'t Woud is €762.000. Dat komt neer op circa €4.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAkkerweg 22 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Appel/'t Woud. De buurt telt 225 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 64 inwoners per km².
Akkerweg 22 is een woonhuis in Appel/'t Woud, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Akkerweg 22 heeft 185 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 780 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Appel/'t Woud ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Akkerweg 22 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-06-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Akkerweg 22 heeft 7 kamers.
De wijk Appel/'t Woud in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Akkerweg 22 in Appel/'t Woud bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Akkerweg 22: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 5.7 km.