Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 211 m²
- Perceeloppervlakte
- 899 m²
Magnolialaan 15 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m² en een perceel van 899 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Magnolialaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
10.1 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
13.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
16.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Centrum-zuid is €359.000. Dat komt neer op circa €1.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMagnolialaan 15 is een woonhuis van 211 m² in de wijk Nieuwleusen Centrum-zuid. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.342 inwoners per km².
Magnolialaan 15 is een woonhuis in Nieuwleusen Centrum-zuid, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Magnolialaan 15 heeft 211 m² woonoppervlakte. Het perceel is 899 m². In Nieuwleusen Centrum-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Magnolialaan 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.74 kg/jaar.
De wijk Nieuwleusen Centrum-zuid in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Magnolialaan 15 in Nieuwleusen Centrum-zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Magnolialaan 15: ziekenhuis op 13.8 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.