Eengezinswoning, vrijstaande woning Magnolialaan 15 D Nieuwleusen

Magnolialaan 15 D, 7711 LX Nieuwleusen

162 m² Bouwjaar 1999 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Magnolialaan 15 D is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nieuwleusen, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 362 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
362 m²
Inhoud
655 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Magnolialaan 15 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Magnolialaan 15 D

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (142.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

2000 Inwoners
830 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
825 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Nieuwleusen Centrum-zuid
75% Koopwoningen
2.342 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Magnolialaan 15 D

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Magnolialaan 15 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Magnolialaan 15 D?

De prijsindicatie voor Magnolialaan 15 D ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Centrum-zuid is €359.000. Dat komt neer op circa €2.216 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Magnolialaan 15 D zich tot de wijk Nieuwleusen Centrum-zuid?

Magnolialaan 15 D is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 162 m² in de wijk Nieuwleusen Centrum-zuid. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.342 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Magnolialaan 15 D?

Magnolialaan 15 D is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nieuwleusen Centrum-zuid, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Magnolialaan 15 D vergeleken met de buurt?

Magnolialaan 15 D heeft 162 m² woonoppervlakte en 655 m³ inhoud. Het perceel is 362 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Nieuwleusen Centrum-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Magnolialaan 15 D en wat betekent dat?

Magnolialaan 15 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Magnolialaan 15 D?

Magnolialaan 15 D heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 142 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuwleusen Centrum-zuid?

De wijk Nieuwleusen Centrum-zuid in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwleusen Centrum-zuid?

Vanuit Magnolialaan 15 D in Nieuwleusen Centrum-zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.