Streetview Bouwhuisweg 46 Nieuwleusen

Bouwhuisweg 46, 7711 HL Nieuwleusen

272 m² Bouwjaar 1971 Label C

Bouwhuisweg 46 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m² en een perceel van 5692 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
272 m²
Perceeloppervlakte
5692 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bouwhuisweg 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bouwhuisweg 46

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

1630 Inwoners
595 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
583 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Westerbouwlanden
80% Koopwoningen
3.084 Inwoners per km²

Locatie van Bouwhuisweg 46

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Bouwhuisweg 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Bouwhuisweg 46?

De gemiddelde woningwaarde in Westerbouwlanden is €409.000. Dat komt neer op circa €1.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bouwhuisweg 46 zich tot de wijk Westerbouwlanden?

Bouwhuisweg 46 is een woonhuis van 272 m² in de wijk Westerbouwlanden. De buurt telt 583 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.084 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bouwhuisweg 46?

Bouwhuisweg 46 is een woonhuis in Westerbouwlanden, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bouwhuisweg 46 vergeleken met de buurt?

Bouwhuisweg 46 heeft 272 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5692 m². In Westerbouwlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bouwhuisweg 46 en wat betekent dat?

Bouwhuisweg 46 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Westerbouwlanden?

De wijk Westerbouwlanden in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerbouwlanden?

Vanuit Bouwhuisweg 46 in Westerbouwlanden bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westerbouwlanden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bouwhuisweg 46: ziekenhuis op 14.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1 km.