Eengezinswoning, tussenwoning Dagpauwoog 50 Nieuwleusen

Dagpauwoog 50, 7711 ZE Nieuwleusen

117 m² Bouwjaar 2019 4 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Dagpauwoog 50 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuwleusen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dagpauwoog 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dagpauwoog 50

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
68.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
27.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.2%
CO₂-emissie
6.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

1630 Inwoners
595 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
583 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Westerbouwlanden
80% Koopwoningen
3.084 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dagpauwoog 50

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Dagpauwoog 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Dagpauwoog 50?

De prijsindicatie voor Dagpauwoog 50 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerbouwlanden is €409.000. Dat komt neer op circa €3.496 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dagpauwoog 50 zich tot de wijk Westerbouwlanden?

Dagpauwoog 50 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Westerbouwlanden. De buurt telt 583 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.084 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dagpauwoog 50?

Dagpauwoog 50 is een eengezinswoning, tussenwoning in Westerbouwlanden, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dagpauwoog 50 vergeleken met de buurt?

Dagpauwoog 50 heeft 117 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Westerbouwlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dagpauwoog 50 en wat betekent dat?

Dagpauwoog 50 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dagpauwoog 50?

Dagpauwoog 50 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Westerbouwlanden?

De wijk Westerbouwlanden in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerbouwlanden?

Vanuit Dagpauwoog 50 in Westerbouwlanden bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.