Streetview Den Hulst 120 Nieuwleusen

Den Hulst 120, 7711 GS Nieuwleusen

502 m² Bouwjaar 1890

Den Hulst 120 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 502 m² en een perceel van 4435 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
502 m²
Perceeloppervlakte
4435 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Den Hulst 120

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

11.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

16.1 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

2025 Inwoners
940 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
981 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Nieuwleusen Noord
64% Koopwoningen
1.507 Inwoners per km²

Locatie van Den Hulst 120

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Den Hulst 120

Wat is de geschatte woningwaarde van Den Hulst 120?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Noord is €342.000. Dat komt neer op circa €681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Den Hulst 120 zich tot de wijk Nieuwleusen Noord?

Den Hulst 120 is een woonhuis van 502 m² in de wijk Nieuwleusen Noord. De buurt telt 981 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Den Hulst 120?

Den Hulst 120 is een woonhuis in Nieuwleusen Noord, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Den Hulst 120 vergeleken met de buurt?

Den Hulst 120 heeft 502 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4435 m². In Nieuwleusen Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwleusen Noord?

De wijk Nieuwleusen Noord in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwleusen Noord?

Vanuit Den Hulst 120 in Nieuwleusen Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 11.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuwleusen Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Den Hulst 120: ziekenhuis op 14.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nieuwleusen Noord?

Recreatie nabij Nieuwleusen Noord: restaurant (0.6 km), cafe (1.3 km).