Vrijstaande woning Sluisweg 3 Nieuwerkerk

Sluisweg 3, 4306 NG Nieuwerkerk

142 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Sluisweg 3 is een vrijstaande woning in Nieuwerkerk, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 1596 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
1596 m²
Inhoud
527 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, rural

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sluisweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sluisweg 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
185.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

25.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

7 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk

350 Inwoners
120 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
115 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Nieuwerkerk
85% Koopwoningen
21 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sluisweg 3

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk

Veelgestelde vragen over Sluisweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Sluisweg 3?

De prijsindicatie voor Sluisweg 3 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Nieuwerkerk is €436.000. Dat komt neer op circa €3.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sluisweg 3 zich tot de wijk Verspreide huizen Nieuwerkerk?

Sluisweg 3 is een vrijstaande woning van 142 m² in de wijk Verspreide huizen Nieuwerkerk. De buurt telt 115 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sluisweg 3?

Sluisweg 3 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Nieuwerkerk, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sluisweg 3 vergeleken met de buurt?

Sluisweg 3 heeft 142 m² woonoppervlakte en 527 m³ inhoud. Het perceel is 1596 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Verspreide huizen Nieuwerkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sluisweg 3 en wat betekent dat?

Sluisweg 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-03-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sluisweg 3?

Sluisweg 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Nieuwerkerk?

De wijk Verspreide huizen Nieuwerkerk in Nieuwerkerk (Zeeland) kenmerkt zich door 350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Nieuwerkerk?

Vanuit Sluisweg 3 in Verspreide huizen Nieuwerkerk bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 25.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.