2-onder-1-kapwoning Weststraat 23 Nieuwerkerk

Weststraat 23, 4306 CM Nieuwerkerk

91 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 2 slaapkamers Label E

Weststraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Nieuwerkerk, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 375 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
375 m²
Inhoud
382 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Weststraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weststraat 23

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
225.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
325.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.98 kg/m²

Tuin
Ja (119.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

25.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

7.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk

2420 Inwoners
965 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
971 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Nieuwerkerk
78% Koopwoningen
3.309 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weststraat 23

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk

Veelgestelde vragen over Weststraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Weststraat 23?

De prijsindicatie voor Weststraat 23 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwerkerk is €292.000. Dat komt neer op circa €3.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weststraat 23 zich tot de wijk Nieuwerkerk?

Weststraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning van 91 m² in de wijk Nieuwerkerk. De buurt telt 971 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.309 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weststraat 23?

Weststraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Nieuwerkerk, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Weststraat 23 vergeleken met de buurt?

Weststraat 23 heeft 91 m² woonoppervlakte en 382 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Nieuwerkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weststraat 23 en wat betekent dat?

Weststraat 23 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-11-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weststraat 23?

Weststraat 23 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 119 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuwerkerk?

De wijk Nieuwerkerk in Nieuwerkerk (Zeeland) kenmerkt zich door 2.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwerkerk?

Vanuit Weststraat 23 in Nieuwerkerk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 25.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.