Eengezinswoning, hoekwoning Hoge Kerkstraat 15 Nieuwerkerk

Hoge Kerkstraat 15, 4306 CC Nieuwerkerk

103 m² Bouwjaar 1783 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Hoge Kerkstraat 15 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nieuwerkerk, gebouwd in 1783. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 188 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1783
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hoge Kerkstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Kerkstraat 15

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
236.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
324.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.5%
CO₂-emissie
57.99 kg/m²

Tuin
Ja (42.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

25.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

7.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk

2420 Inwoners
965 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
971 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Nieuwerkerk
78% Koopwoningen
3.309 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoge Kerkstraat 15

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk

Veelgestelde vragen over Hoge Kerkstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Kerkstraat 15?

De prijsindicatie voor Hoge Kerkstraat 15 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwerkerk is €292.000. Dat komt neer op circa €2.835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Kerkstraat 15 zich tot de wijk Nieuwerkerk?

Hoge Kerkstraat 15 is een eengezinswoning, hoekwoning van 103 m² in de wijk Nieuwerkerk. De buurt telt 971 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.309 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Kerkstraat 15?

Hoge Kerkstraat 15 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nieuwerkerk, gebouwd in 1783 (243 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoge Kerkstraat 15 vergeleken met de buurt?

Hoge Kerkstraat 15 heeft 103 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Nieuwerkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Kerkstraat 15 en wat betekent dat?

Hoge Kerkstraat 15 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-03-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoge Kerkstraat 15?

Hoge Kerkstraat 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuwerkerk?

De wijk Nieuwerkerk in Nieuwerkerk (Zeeland) kenmerkt zich door 2.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwerkerk?

Vanuit Hoge Kerkstraat 15 in Nieuwerkerk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 25.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.