Portiekflat (appartement) Lijsterbesstraat 216 Nieuwegein

Lijsterbesstraat 216, 3434 AJ Nieuwegein

63 m² Bouwjaar 1972 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Lijsterbesstraat 216 is een portiekflat (appartement) in Nieuwegein, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
202 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lijsterbesstraat 216

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijsterbesstraat 216

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2290 Inwoners
920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
947 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Zandveld
56% Koopwoningen
7.359 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lijsterbesstraat 216

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Lijsterbesstraat 216

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijsterbesstraat 216?

De prijsindicatie voor Lijsterbesstraat 216 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandveld is €338.000. Dat komt neer op circa €5.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijsterbesstraat 216 zich tot de wijk Zandveld?

Lijsterbesstraat 216 is een portiekflat (appartement) van 63 m² in de wijk Zandveld. De buurt telt 947 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.359 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijsterbesstraat 216?

Lijsterbesstraat 216 is een portiekflat (appartement) in Zandveld, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lijsterbesstraat 216 vergeleken met de buurt?

Lijsterbesstraat 216 heeft 63 m² woonoppervlakte en 202 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Zandveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijsterbesstraat 216 en wat betekent dat?

Lijsterbesstraat 216 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-02-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijsterbesstraat 216?

Lijsterbesstraat 216 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zandveld?

De wijk Zandveld in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandveld?

Vanuit Lijsterbesstraat 216 in Zandveld bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10 km, snelwegoprit op 1.3 km.