Streetview Klaverkamp 17 Nieuwegein

Klaverkamp 17, 3433 AH Nieuwegein

253 m² Bouwjaar 1981 7 kamers 3 slaapkamers Label E

Klaverkamp 17 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m², een perceel van 775 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
775 m²
Inhoud
1009 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Klaverkamp 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaverkamp 17

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2365 Inwoners
1140 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1129 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Vreeswijk
57% Koopwoningen
4.427 Inwoners per km²

Locatie van Klaverkamp 17

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Klaverkamp 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaverkamp 17?

De prijsindicatie voor Klaverkamp 17 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Vreeswijk is €343.000. Dat komt neer op circa €1.356 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaverkamp 17 zich tot de wijk Vreeswijk?

Klaverkamp 17 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Vreeswijk. De buurt telt 1.129 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaverkamp 17?

Klaverkamp 17 is een woonhuis in Vreeswijk, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Klaverkamp 17 vergeleken met de buurt?

Klaverkamp 17 heeft 253 m² woonoppervlakte en 1009 m³ inhoud. Het perceel is 775 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Vreeswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaverkamp 17 en wat betekent dat?

Klaverkamp 17 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-01-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaverkamp 17?

Klaverkamp 17 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vreeswijk?

De wijk Vreeswijk in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreeswijk?

Vanuit Klaverkamp 17 in Vreeswijk bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.