Bungalow, vrijstaande woning Klaverkamp 11 Nieuwegein

Klaverkamp 11, 3433 AH Nieuwegein

202 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Klaverkamp 11 is een bungalow, vrijstaande woning in Nieuwegein, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 519 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
519 m²
Inhoud
788 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€860.000 tot €960.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Klaverkamp 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaverkamp 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
212.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.5 kg/m²

Tuin
Ja (200.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2365 Inwoners
1140 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1129 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Vreeswijk
57% Koopwoningen
4.427 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klaverkamp 11

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Klaverkamp 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaverkamp 11?

De prijsindicatie voor Klaverkamp 11 ligt rond €860.000 tot €960.000. De gemiddelde woningwaarde in Vreeswijk is €343.000. Dat komt neer op circa €1.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaverkamp 11 zich tot de wijk Vreeswijk?

Klaverkamp 11 is een bungalow, vrijstaande woning van 202 m² in de wijk Vreeswijk. De buurt telt 1.129 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaverkamp 11?

Klaverkamp 11 is een bungalow, vrijstaande woning in Vreeswijk, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Klaverkamp 11 vergeleken met de buurt?

Klaverkamp 11 heeft 202 m² woonoppervlakte en 788 m³ inhoud. Het perceel is 519 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Vreeswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaverkamp 11 en wat betekent dat?

Klaverkamp 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaverkamp 11?

Klaverkamp 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 200 m².

Hoe is de woningmarkt in Vreeswijk?

De wijk Vreeswijk in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreeswijk?

Vanuit Klaverkamp 11 in Vreeswijk bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.