Streetview Binnenhof 2 Naarden

Binnenhof 2, 1412 LB Naarden

68 m² Bouwjaar 1978 3 kamers Label C

Binnenhof 2 is een appartement in Naarden, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Binnenhof 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Binnenhof 2

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Naarden

2525 Inwoners
1055 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Ministerpark
77% Koopwoningen
6.253 Inwoners per km²

Locatie van Binnenhof 2

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Binnenhof 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Binnenhof 2?

De prijsindicatie voor Binnenhof 2 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Ministerpark is €573.000. Dat komt neer op circa €8.426 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Binnenhof 2 zich tot de wijk Ministerpark?

Binnenhof 2 is een appartement van 68 m² in de wijk Ministerpark. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Binnenhof 2?

Binnenhof 2 is een appartement in Ministerpark, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Binnenhof 2 vergeleken met de buurt?

Binnenhof 2 heeft 68 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Ministerpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Binnenhof 2 en wat betekent dat?

Binnenhof 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Binnenhof 2?

Binnenhof 2 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Ministerpark?

De wijk Ministerpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ministerpark?

Vanuit Binnenhof 2 in Ministerpark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ministerpark?