Tussenwoning Prins Willem van Oranjelaan 7 Naarden

Prins Willem van Oranjelaan 7, 1412 GJ Naarden

191 m² Bouwjaar 1936 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Prins Willem van Oranjelaan 7 is een tussenwoning in Naarden, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 261 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
261 m²
Inhoud
661 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prins Willem van Oranjelaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Willem van Oranjelaan 7

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Naarden

1495 Inwoners
670 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
654 Woningvoorraad
€640.000 Gem. woningwaarde Oranje Nassaupark-Zuid
67% Koopwoningen
4.745 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Willem van Oranjelaan 7

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Prins Willem van Oranjelaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Willem van Oranjelaan 7?

De prijsindicatie voor Prins Willem van Oranjelaan 7 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranje Nassaupark-Zuid is €640.000. Dat komt neer op circa €3.351 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Willem van Oranjelaan 7 zich tot de wijk Oranje Nassaupark-Zuid?

Prins Willem van Oranjelaan 7 is een tussenwoning van 191 m² in de wijk Oranje Nassaupark-Zuid. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.745 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Willem van Oranjelaan 7?

Prins Willem van Oranjelaan 7 is een tussenwoning in Oranje Nassaupark-Zuid, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Willem van Oranjelaan 7 vergeleken met de buurt?

Prins Willem van Oranjelaan 7 heeft 191 m² woonoppervlakte en 661 m³ inhoud. Het perceel is 261 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Oranje Nassaupark-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Willem van Oranjelaan 7 en wat betekent dat?

Prins Willem van Oranjelaan 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-03-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Willem van Oranjelaan 7?

Prins Willem van Oranjelaan 7 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranje Nassaupark-Zuid?

De wijk Oranje Nassaupark-Zuid in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.