Portiekflat Amersfoortsestraatweg 9 F103 Naarden

Amersfoortsestraatweg 9 F103, 1412 KB Naarden

88 m² Bouwjaar 1972 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Amersfoortsestraatweg 9 F103 is een portiekflat in Naarden, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
289 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Amersfoortsestraatweg 9 F103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amersfoortsestraatweg 9 F103

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
103.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.83 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Naarden

2450 Inwoners
855 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
855 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Rembrandtpark
95% Koopwoningen
4.853 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amersfoortsestraatweg 9 F103

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Amersfoortsestraatweg 9 F103

Wat is de geschatte woningwaarde van Amersfoortsestraatweg 9 F103?

De prijsindicatie voor Amersfoortsestraatweg 9 F103 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark is €927.000. Dat komt neer op circa €10.534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amersfoortsestraatweg 9 F103 zich tot de wijk Rembrandtpark?

Amersfoortsestraatweg 9 F103 is een portiekflat van 88 m² in de wijk Rembrandtpark. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amersfoortsestraatweg 9 F103?

Amersfoortsestraatweg 9 F103 is een portiekflat in Rembrandtpark, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amersfoortsestraatweg 9 F103 vergeleken met de buurt?

Amersfoortsestraatweg 9 F103 heeft 88 m² woonoppervlakte en 289 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Rembrandtpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amersfoortsestraatweg 9 F103 en wat betekent dat?

Amersfoortsestraatweg 9 F103 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-06-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amersfoortsestraatweg 9 F103?

Amersfoortsestraatweg 9 F103 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtpark?

De wijk Rembrandtpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtpark?