Vrijstaande woning Rembrandtlaan 54 Naarden

Rembrandtlaan 54, 1412 JR Naarden

213 m² Bouwjaar 1935 10 kamers 5 slaapkamers Label C

Rembrandtlaan 54 is een vrijstaande woning in Naarden, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 508 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
508 m²
Inhoud
766 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.570.000 tot €1.820.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtlaan 54

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Naarden

2450 Inwoners
855 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
855 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Rembrandtpark
95% Koopwoningen
4.853 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtlaan 54

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Rembrandtlaan 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtlaan 54?

De prijsindicatie voor Rembrandtlaan 54 ligt rond €1.570.000 tot €1.820.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark is €927.000. Dat komt neer op circa €4.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtlaan 54 zich tot de wijk Rembrandtpark?

Rembrandtlaan 54 is een vrijstaande woning van 213 m² in de wijk Rembrandtpark. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtlaan 54?

Rembrandtlaan 54 is een vrijstaande woning in Rembrandtpark, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rembrandtlaan 54 vergeleken met de buurt?

Rembrandtlaan 54 heeft 213 m² woonoppervlakte en 766 m³ inhoud. Het perceel is 508 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Rembrandtpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtlaan 54 en wat betekent dat?

Rembrandtlaan 54 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtlaan 54?

Rembrandtlaan 54 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtpark?

De wijk Rembrandtpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtpark?

Vanuit Rembrandtlaan 54 in Rembrandtpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.