2-onder-1-kapwoning Gerard Doulaan 16 Naarden

Gerard Doulaan 16, 1412 JB Naarden

171 m² Bouwjaar 2021 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Gerard Doulaan 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Naarden, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 366 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
366 m²
Inhoud
625 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.345.000 tot €1.595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en riet
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gerard Doulaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerard Doulaan 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (156.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Naarden

2450 Inwoners
855 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
855 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Rembrandtpark
95% Koopwoningen
4.853 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerard Doulaan 16

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Gerard Doulaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerard Doulaan 16?

De prijsindicatie voor Gerard Doulaan 16 ligt rond €1.345.000 tot €1.595.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark is €927.000. Dat komt neer op circa €5.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerard Doulaan 16 zich tot de wijk Rembrandtpark?

Gerard Doulaan 16 is een 2-onder-1-kapwoning van 171 m² in de wijk Rembrandtpark. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerard Doulaan 16?

Gerard Doulaan 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Rembrandtpark, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gerard Doulaan 16 vergeleken met de buurt?

Gerard Doulaan 16 heeft 171 m² woonoppervlakte en 625 m³ inhoud. Het perceel is 366 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Rembrandtpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerard Doulaan 16 en wat betekent dat?

Gerard Doulaan 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerard Doulaan 16?

Gerard Doulaan 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 156 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtpark?

De wijk Rembrandtpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtpark?

Vanuit Gerard Doulaan 16 in Rembrandtpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.