Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Inhoud
- 525 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Gerard Doulaan 39 is een woonhuis in Naarden, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 220 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerard Doulaan 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark is €927.000. Dat komt neer op circa €5.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerard Doulaan 39 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Rembrandtpark. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².
Gerard Doulaan 39 is een woonhuis in Rembrandtpark, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Gerard Doulaan 39 heeft 157 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 220 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Rembrandtpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gerard Doulaan 39 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-11-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.73 kg/jaar.
Gerard Doulaan 39 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Rembrandtpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Gerard Doulaan 39 in Rembrandtpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.