Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 174 m²
- Inhoud
- 433 m³
- Kamers
- 6
Ferdinand Bollaan 14 is een woonhuis in Naarden, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 174 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ferdinand Bollaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.1 kmDe prijsindicatie voor Ferdinand Bollaan 14 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark is €927.000. Dat komt neer op circa €6.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFerdinand Bollaan 14 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Rembrandtpark. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².
Ferdinand Bollaan 14 is een woonhuis in Rembrandtpark, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Ferdinand Bollaan 14 heeft 138 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 174 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rembrandtpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ferdinand Bollaan 14 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Ferdinand Bollaan 14 heeft 6 kamers.
De wijk Rembrandtpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Ferdinand Bollaan 14 in Rembrandtpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ferdinand Bollaan 14: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.