2-onder-1-kapwoning van der Helstlaan 87 Naarden

van der Helstlaan 87, 1412 HJ Naarden

141 m² Bouwjaar 1950 6 kamers 5 slaapkamers Label C

van der Helstlaan 87 is een 2-onder-1-kapwoning in Naarden, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 440 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
440 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor van der Helstlaan 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van der Helstlaan 87

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
181.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Naarden

2450 Inwoners
855 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
855 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Rembrandtpark
95% Koopwoningen
4.853 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van der Helstlaan 87

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over van der Helstlaan 87

Wat is de geschatte woningwaarde van van der Helstlaan 87?

De prijsindicatie voor van der Helstlaan 87 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark is €927.000. Dat komt neer op circa €6.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van der Helstlaan 87 zich tot de wijk Rembrandtpark?

van der Helstlaan 87 is een 2-onder-1-kapwoning van 141 m² in de wijk Rembrandtpark. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van der Helstlaan 87?

van der Helstlaan 87 is een 2-onder-1-kapwoning in Rembrandtpark, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van der Helstlaan 87 vergeleken met de buurt?

van der Helstlaan 87 heeft 141 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Het perceel is 440 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rembrandtpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van der Helstlaan 87 en wat betekent dat?

van der Helstlaan 87 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van der Helstlaan 87?

van der Helstlaan 87 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtpark?

De wijk Rembrandtpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtpark?

Vanuit van der Helstlaan 87 in Rembrandtpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.