Streetview Jan ter Gouwweg 14 Naarden

Jan ter Gouwweg 14, 1412 HB Naarden

137 m² Bouwjaar 1938 5 kamers Label G

Jan ter Gouwweg 14 is een woonhuis in Naarden, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 282 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
282 m²
Inhoud
457 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jan ter Gouwweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan ter Gouwweg 14

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Naarden

2450 Inwoners
855 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
855 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Rembrandtpark
95% Koopwoningen
4.853 Inwoners per km²

Locatie van Jan ter Gouwweg 14

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Jan ter Gouwweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan ter Gouwweg 14?

De prijsindicatie voor Jan ter Gouwweg 14 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark is €927.000. Dat komt neer op circa €6.766 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan ter Gouwweg 14 zich tot de wijk Rembrandtpark?

Jan ter Gouwweg 14 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Rembrandtpark. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan ter Gouwweg 14?

Jan ter Gouwweg 14 is een woonhuis in Rembrandtpark, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan ter Gouwweg 14 vergeleken met de buurt?

Jan ter Gouwweg 14 heeft 137 m² woonoppervlakte en 457 m³ inhoud. Het perceel is 282 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rembrandtpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan ter Gouwweg 14 en wat betekent dat?

Jan ter Gouwweg 14 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Jan ter Gouwweg 14?

Jan ter Gouwweg 14 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtpark?

De wijk Rembrandtpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtpark?

Vanuit Jan ter Gouwweg 14 in Rembrandtpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.