Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 23 m²
- Inhoud
- 75 m³
- Kamers
- 1
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €175.000 tot €200.000
- Daktype
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Lambertus Hortensiuslaan 72 C is een portiekflat in Naarden, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 23 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lambertus Hortensiuslaan 72 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.2 kmStarterswoning Centraal nabij uitvalswegen, op loopafstand van het winkelhart van Bussum en NS Station Naarden-Bussum, in kleinschalig appartementen…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Lambertus Hortensiuslaan 72 C ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranje Nassaupark-Zuid is €640.000. Dat komt neer op circa €27.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLambertus Hortensiuslaan 72 C is een portiekflat van 23 m² in de wijk Oranje Nassaupark-Zuid. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.745 inwoners per km².
Lambertus Hortensiuslaan 72 C is een portiekflat in Oranje Nassaupark-Zuid, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Lambertus Hortensiuslaan 72 C heeft 23 m² woonoppervlakte en 75 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oranje Nassaupark-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lambertus Hortensiuslaan 72 C heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Lambertus Hortensiuslaan 72 C heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Oranje Nassaupark-Zuid in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Lambertus Hortensiuslaan 72 C in Oranje Nassaupark-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.