Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 293 m²
Pater Wijnterlaan 33 is een woonhuis in Naarden, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 293 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pater Wijnterlaan 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oranje Nassaupark-Zuid is €640.000. Dat komt neer op circa €4.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPater Wijnterlaan 33 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Oranje Nassaupark-Zuid. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.745 inwoners per km².
Pater Wijnterlaan 33 is een woonhuis in Oranje Nassaupark-Zuid, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pater Wijnterlaan 33 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 293 m². In Oranje Nassaupark-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oranje Nassaupark-Zuid in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Pater Wijnterlaan 33 in Oranje Nassaupark-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pater Wijnterlaan 33: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Oranje Nassaupark-Zuid: restaurant (0.7 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Pater Wijnterlaan 33 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oranje Nassaupark-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1912, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.