Eengezinswoning, hoekwoning Jan ter Gouwweg 99 Naarden

Jan ter Gouwweg 99, 1412 DB Naarden

118 m² Bouwjaar 1987 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Jan ter Gouwweg 99 is een eengezinswoning, hoekwoning in Naarden, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 143 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €927.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
404 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan ter Gouwweg 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan ter Gouwweg 99

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.6%
CO₂-emissie
35.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Naarden

2450 Inwoners
855 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
855 Woningvoorraad
€927.000 Gem. woningwaarde Rembrandtpark
95% Koopwoningen
4.853 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan ter Gouwweg 99

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Jan ter Gouwweg 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan ter Gouwweg 99?

De prijsindicatie voor Jan ter Gouwweg 99 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark is €927.000. Dat komt neer op circa €7.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan ter Gouwweg 99 zich tot de wijk Rembrandtpark?

Jan ter Gouwweg 99 is een eengezinswoning, hoekwoning van 118 m² in de wijk Rembrandtpark. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan ter Gouwweg 99?

Jan ter Gouwweg 99 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rembrandtpark, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan ter Gouwweg 99 vergeleken met de buurt?

Jan ter Gouwweg 99 heeft 118 m² woonoppervlakte en 404 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Rembrandtpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €927.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan ter Gouwweg 99 en wat betekent dat?

Jan ter Gouwweg 99 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan ter Gouwweg 99?

Jan ter Gouwweg 99 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 40 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtpark?

De wijk Rembrandtpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €927.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtpark?

Vanuit Jan ter Gouwweg 99 in Rembrandtpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.