Eengezinswoning, hoekwoning Verlengde Fortlaan 44 Naarden

Verlengde Fortlaan 44, 1412 CZ Naarden

137 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Verlengde Fortlaan 44 is een eengezinswoning, hoekwoning in Naarden, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 228 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
476 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Fortlaan 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Fortlaan 44

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
118.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.6%
CO₂-emissie
19.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Naarden

950 Inwoners
440 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
452 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde De Fortlanden
77% Koopwoningen
4.369 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verlengde Fortlaan 44

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Verlengde Fortlaan 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Fortlaan 44?

De prijsindicatie voor Verlengde Fortlaan 44 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in De Fortlanden is €478.000. Dat komt neer op circa €3.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Fortlaan 44 zich tot de wijk De Fortlanden?

Verlengde Fortlaan 44 is een eengezinswoning, hoekwoning van 137 m² in de wijk De Fortlanden. De buurt telt 452 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Fortlaan 44?

Verlengde Fortlaan 44 is een eengezinswoning, hoekwoning in De Fortlanden, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Verlengde Fortlaan 44 vergeleken met de buurt?

Verlengde Fortlaan 44 heeft 137 m² woonoppervlakte en 476 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Fortlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Fortlaan 44 en wat betekent dat?

Verlengde Fortlaan 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Fortlaan 44?

Verlengde Fortlaan 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in De Fortlanden?

De wijk De Fortlanden in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Fortlanden?